Sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

 


Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

 eliminacje gminne

I grupa wiekowa – przedszkola

I miejsce – Zuzanna Kozioł – opiekun Pani Jadwiga Brożyna

II miejsce – Gabriela Wilk – opiekun Pani Maria Sajdak 

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa klasy I-III

I miejsce – Julianna Kopala – opiekun Pani Agat Borkowska-Gazda

III miejsce – Igor Lwowski – opiekun Pani Jolanta Borys

Wyróżnienie – Kacper Zawisza – opiekun Pani Barbara Muniak

Wyróżnienie – Szymon Wąchadło opiekun Pani Maria Ozimek

III grupa wiekowa – szkoły podstawowe klasy IV-VI

II miejsce – Gabriela Rzeszutek – opiekun Pani Jolanta Borys


X Ogólnopolskie Biennale Plastyczne

 pt. „ROK POLSKI W TRADYCJACH I OBYCZAJACH”

Laureatki - Nicole Szlachetka i Natalia Żuchowska uczennice  klasy IIIa

Wyróżnienia  - Gabriela Piechota i Huber Kusek klasa IIIa -opiekunPani Agata Borkowska-Gazda

Wyróżnienie -  Igor Lwowski opiekun Pani Jolanta Borys


Konkurs„ Choinki Jedynki”

Laureatki: Aleksandra Ciejka i Daria Gryglak klasa „0A” – opiekun Pani Jadwiga Brożyna


KONKURS „Mój ekologiczny świat. Świąteczny stół”

Nagroda - Julianna Kopala  klasy IIIa – opiekun Pani Agata Borkowska-Gazda


Konkurs czytelniczy w SP Kiełków 

I miejsce - Michał Gazda i Piotr Żmuda kl. V opiekun Pani Lucyna Szczutko


Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Jesień w oczach dziecka"

II miejsce – Julianna Kopala  klasy IIIa – opiekun Pani Agata Borkowska-Gazda


Powiatowego Konkursu Plastycznego „U Jasia i Małgosi”

Tytuł laureata otrzymali:

W kategorii „0”-kl.I

Zuzanna Kozioł 6 lat – opiekun Jadwiga Brożyna

 Aleksandra Mucha 6 lat – opiekun Jadwiga Brożyna

 Magdalena Paszko 6 lat – opiekun Jadwiga Brożyna

 Aleksandra Ciejka 6 lat – opiekun Jadwiga Brożyna

W kategorii kl. II-III

Igor Lwowski 9 lat – opiekun Jolanta Borys

Dominika Torba 9 lat – opiekun Jolanta Borys

oraz nagroda zbiorowa dla uczniów klasy IIIa wych. Agata Borkowska-Gazda

Kacper Wilk 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Mielna Paśko 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda  

Martyna Skowron 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Julianna Kopala 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Hubert Kusek 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Szymon Gawryś  8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Miłosz Brożyna 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Adrian Sylwet 8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda

Natalia Żuchowska  8 lat – opiekun Agata Borkowska-Gazda


Ogólnopolskim konkursie NIEBIESKI TEATR 

II miejsce  - uczniowie klasy VI z wychowawcą Panem Marianem Sajdakiem – współpraca  Lucyna Szczutko


Konkurs „Do czego MORZE służyć może”

Wyróżnienia 

Miłosz Brożyna z klasy III a – opiekun Agata Borkowska-Gazda 

Natalia Żuchowska z klasy III a - opiekun Agata Borkowska-Gazda.   


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

–wyróżnienie - Milena Paśko  klasa III a - opiekun  Pani Agata Borkowska-Gazda


Konkurs plastyczny o BHP w gospodarstwie rolnym pod hasłem 

„Niebezpieczne prace w gospodarstwie rolnym moich rodziców”

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce: Dominika Bąba klasa VI – opiekun Pani Jolanta Borys 

2 miejsce: Milena Gałda klasa VI - opiekun Pani Jolanta Borys 

3 miejsce: Weronika Kopera klasa II – opiekun Pani Maria Ozimek 

4 miejsce: Natalia Żuchowska klasa III a – opiekun Pani Agata Borkowska-Gazda 

5 miejsce: Julianna Kopala klasa III a - opiekun Pani Agata Borkowska-Gazda 


Maj 2015

Miesiąc maj jest zwykle przepełniony konkursami przedmiotowymi z matematyki. Nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy zdobywając tytuły laureata lub finalisty. Najlepszymi matematykami w naszej szkole są:

Klasa VI

Daniel Ludwikowski laureat XIII Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego ,,Młody Matematyk" w Rzeszowie (III miejsce) oraz laureat Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas VI w Dobryninie

Klasa V

Bartłomiej Bogdan laureat Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas V w Przecławiu

Klasa IV

Dominika Bąba laureatka Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas IV w Łączkach Brzeskich

Milena Gałda laureatka Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas IV w Łączkach Brzeskich

Patrycja Kużdżał finalistka Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas IV w Łączkach Brzeskich i wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym ,,Kangur Matematyczny"

Karolina Batog finalistka Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas IV w Łączkach Brzeskich

GRATULUJEMY!


 Sukcesy naszych uczennic w konkursach z języka polskiego

Konkurs powiatowy

Milena Sajdak - finalistka

Amelia Knap - finalistka

Konkurs wojewódzki

Amelia Knap - laureatka