Tu prezentujemy naszych najlepszych sportowców i ich dokonania

Rok szkolny 2016/2017

 Gminne turnieje w koszykówce dziewcząt i chłopców

II miejsce - zespół dziewcząt: Dominika Bąba, Milena Gawryś, Marlena Gawryś, Magdalena Surdel, Katarzyna Patyk, Milena Gałda, Emilia Karkut, Marlena Ozimek, Gabriela Rzeszutek, Sylwia Sylwet

III miejsce - zespół chłopców: Dawid Hebda, Klaudiusz Strzelczyk, Sebastian Wojtaszek, Paweł Czachor, Konrad Haracz, Stanisław Kozioł, Dawid Ziomek, Kacper Barnaś, Piotr Bukowy, Michał Gazda, Kamil Mazur

Opiekunowie: Pan Mirosław Basara i Pani Anna Barnaś 


Turniej Orlika

16 września b.r. na Orliku w w Tuszymie odbył się turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców klas V i młodszych. Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Bogdan, Kacper Kozak, Hubert Partyka, Wojciech Świderski, Maciej Piechota, Maksymilian Najuch, Patryk Sędłak, Mikołaj Majka, Michał Muniak i Dominik Paszko. W turnieju wystąpiły zespoły ze szkół w Przecławiu, Łączkach Brzeskich, Kiełkowa, Rzemienia i Dobrynina. Nasi chłopcy zwycięsko przeszli eliminacje grupowe i w finale pokonali szkołę w Przecławiu. Gratulujemy chłopcom świetnej gry i odniesienia sukcesu w kolejnym turnieju, który odbędzie się w Mielcu.

MB 

 

Mistrzostwa powiatu mieleckiego w lekkiej atletyce

W dniu 22 września b.r. na stadionie miejskim w Mielcu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się mistrzostwa powiatu mieleckiego w lekkiej atletyce. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Aneta Wiśniewska, Martyna Kopacz, Amelia Knap, Monika Pszeniczna, Wiktoria Kościelna, Rafał Wilk, Karol Gazda i Wojciech Świderski. Srebrną medalistką w rzucie piłeczką palantową została Amelia Knap, brązową medalistką w skoku wzwyż została Wiktoria Kościelna. Bardzo dobry występ zanotował Rafał Wilk, który w finale biegu na 60 m był czwarty. Gratulujemy naszym uczniom dobrego występu. Amelia Knap wystąpi wraz z reprezentacją powiatu mieleckiego w zawodach wojewódzkich w Rzeszowie w dniu 30 września. Życzymy powodzenia. Opiekunem uczniów jest pani Anna Basara.

MB 

zdjęcia