Znajdziesz tutaj najważniejsze wiadomości o szkole, jej działalności i osiągnięciach, o nauczycielach i uczniach, ciekawe zdjęcia, informacje, ciekawostki z życia szkoły i środowiska.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, Tuszyma 482 39 - 321 Tuszyma tel. 17 227 65 58,  adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

OWU ubezpieczenia

Wniosek-Polisa Ubezpieczenie Pakiet OŚWIATA

Przypominamy, że na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie  w związku z pandemią COVID–19, obowiązują ścisłe „procedury bezpieczeństwa”. Prosimy o zapoznanie się z nimi ich przestrzeganie.

Procedury bezpieczeństwa
w związku z Covid-19
Przedszkola w Tuszymie w ZSP w Tuszymie

Procedury bezpieczeństwa