Znajdziesz tutaj najważniejsze wiadomości o szkole, jej działalności i osiągnięciach,

o nauczycielach i uczniach, ciekawe zdjęcia, informacje z ostatniej chwili, ciekawostki z życia szkoły i środowiska.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, Tuszyma 482 39 - 321 Tuszyma

tel. 17 227 65 58,  adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i oświadczenie

(do pobrania)

OGŁOSZENIE RADY RODZICÓW

Informujemy Państwa, że składka na Radę Rodziców naszej szkoły wynosi:

40 zł - od jednego dziecka,

50 zł - od dwojga  i więcej dzieci.

Wpłaty składamy na konto Rady Rodziców lub do przewodniczących Trójek Klasowych.

Zarząd Koła spieszy poinformować, że Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie zostało beneficjentem Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 5 Wsparcie doraźne Edycja 2020 organizowanego przez Narodowy Instytut Wolności CRSO.

Zadanie publiczne polegające na wspieranie działań statutowych organizacji sektora pozarządowego, wspieranie rozwoju instytucjonalnego organizacji (w tym: budowanie stabilnych podstaw ich dalszego funkcjonowania, tworzenie perspektywicznych planów działania i finansowania, podnoszenie standardów pracy i zarządzania organizacją) oraz wspieranie rozwoju porozumień organizacji, platform współpracy, reprezentacji środowisk organizacji sektora pozarządowego.

Przeznaczenie dotacji: pomoc doraźna na zakup własnego sprzętu tj. komputer, drukarka i dysk zewnętrzny.

Wniosek złożony przez Przewodniczącą Annę Szlachetka i Członka Zarządu Ryszarda Brzozowskiego przy wsparciu merytorycznym i konsultacjach z Panią Lidią Gryglak, której w sposób szczególny dziękujemy.

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Przypominamy, że na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie  w związku z pandemią COVID–19, obowiązują ścisłe „procedury bezpieczeństwa”. Prosimy o zapoznanie się z nimi ich przestrzeganie.

Procedury bezpieczeństwa
w związku z Covid-19
Przedszkola w Tuszymie w ZSP w Tuszymie

Procedury bezpieczeństwa