Znajdziesz tutaj najważniejsze wiadomości o szkole, jej działalności i osiągnięciach, o nauczycielach i uczniach, ciekawe zdjęcia, informacje, ciekawostki z życia szkoły i środowiska.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, Tuszyma 482 39 - 321 Tuszyma tel. 17 227 65 58,  adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Oświadczenie woli - Przedszkole

Dodatkowa informacja o dziecku - Przedszkole

Klasa I

Oświadczenie woli - klasa I

Dodatkowa informacja o dziecku - klasa I

Informacja o postępowaniu rekrutacyjnym

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji - w dniu 24 marca 2021 roku (środa) do godziny 15.00 podane zostaną do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych do Przedszkola w Tuszymie i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie na rok  szkolny 2021/2022.

Powyższe dokumenty zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do Przedszkola w Tuszymie. Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z w/w listami.

Ponadto informujemy, że od 25 marca 2021 roku (czwartek) do 31 marca 2021roku (środa) rodzice kandydatów do Przedszkola w Tuszymie (nie dotyczy dzieci, które już uczęszczają do przedszkola) oraz  rodzice kandydatów do klasy pierwszej  Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie na rok szkolny 2021/2022 powinni złożyć potwierdzenie woli przyjęcia swojego dziecka w postaci pisemnego oświadczenia oraz dodatkową informację o dziecku – również w postaci pisemnej.

Stosowne dokumenty można będzie pobierać w podanym czasie w punkcie rekrutacyjnym w ZSP w Tuszymie – wejście nr 1 lub ze strony internetowej placówki. Podpisane dokumenty należy składać osobiście w punkcie rekrutacyjnym. W uzasadnionych przypadkach można je przesłać drogą elektroniczną - adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną - adres: ZSP w Tuszymie, Tuszyma 482, 39-321 Tuszyma. Złożenie wymienionych dokumentów jest niezbędne do przyjęcia dzieci do przedszkola i do klasy pierwszej.

W razie potrzeby udzielamy informacji telefonicznej pod numerami – (17)2276558 lub 608021473.

Dyrekcja ZSP w Tuszymie

KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy uczniów kl. I-VIII do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Matki. Konkurs polega na zapoznaniu się z treścią wiersza i zilustrowaniu wybranej zwrotki w dowolnej formie plastycznej w formacie A3/A4.

Teksty wierszy do pobrania na stronie internetowej szkoły. Na osobnej karteczce należy opisać pracę: imię i nazwisko, klasa, numer zilustrowanej zwrotki wiersza. Następnie zrób zdjęcie swojej pracy, tak aby widoczny był też opis.

W zależności od sytuacji pandemicznej, prezentacja prac będzie miała miejsce w Dniu Matki 26 maja 2021 roku na stronie internetowej szkoły i w szkole (być może w późniejszym terminie).

Teksty wierszy

ORGANIZATORZY

OGŁOSZENIE RADY RODZICÓW

Informujemy Państwa, że składka na Radę Rodziców naszej szkoły wynosi:

40 zł - od jednego dziecka,

50 zł - od dwojga  i więcej dzieci.

Wpłaty składamy na konto Rady Rodziców lub do przewodniczących Trójek Klasowych.

Zarząd Koła spieszy poinformować, że Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie zostało beneficjentem Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 5 Wsparcie doraźne Edycja 2020 organizowanego przez Narodowy Instytut Wolności CRSO.

Zadanie publiczne polegające na wspieranie działań statutowych organizacji sektora pozarządowego, wspieranie rozwoju instytucjonalnego organizacji (w tym: budowanie stabilnych podstaw ich dalszego funkcjonowania, tworzenie perspektywicznych planów działania i finansowania, podnoszenie standardów pracy i zarządzania organizacją) oraz wspieranie rozwoju porozumień organizacji, platform współpracy, reprezentacji środowisk organizacji sektora pozarządowego.

Przeznaczenie dotacji: pomoc doraźna na zakup własnego sprzętu tj. komputer, drukarka i dysk zewnętrzny.

Wniosek złożony przez Przewodniczącą Annę Szlachetka i Członka Zarządu Ryszarda Brzozowskiego przy wsparciu merytorycznym i konsultacjach z Panią Lidią Gryglak, której w sposób szczególny dziękujemy.

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Przypominamy, że na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie  w związku z pandemią COVID–19, obowiązują ścisłe „procedury bezpieczeństwa”. Prosimy o zapoznanie się z nimi ich przestrzeganie.

Procedury bezpieczeństwa
w związku z Covid-19
Przedszkola w Tuszymie w ZSP w Tuszymie

Procedury bezpieczeństwa